GUĽÁŠ BEZ DRESU

HURÁÁÁ!!! Po ročnej pauze sme sa odhodlali vrátiť sa k našej obľúbenej letnej akcii Guľášiku v drese, no tentoraz sme dresy nechali doma a športové disciplíny sme nahradili nesúťažnými aktivitami a hrami pre tých, ktorí mali chuť prerušiť guľášovú hostinu a spestriť si ju nenáročným pohybom.

Počasie nám bolo naklonené, občasné mraky na oblohe a príjemný vetrík vítaný, takže sme sa neupiekli ani nezmokli. Prípravy frčali od skorého rána a tak o dvanástej bol chutný guľáš na stoloch, hostia za stolmi, hry na trávniku a zábava mohla začať.

No ešte pred tým vedúca KDDC Alenka Vinžíková privítala prítomných členov nášho klubu, hostí z MsÚ pána primátora I. Čombora s hovorcom V. Mydlom, oboch zástupcov primátora pánov M. Lazára a J. Bednárika, pani D. Majeríkovú vedúcu odd. sociálnych služieb…

Minútou ticha sme si uctili pamiatku nedávno zosnulého vedúceho Jednoty dôchodcov Ružomberok pána J.Bindera. Pán primátor vo svojom príhovore pripomenul dôležitosť zodpovedného správania sa v dnešných pohnutých časoch a všetkým poprial najmä veľa zdravia.

Hladoši pripravení.
Dnešná ponuka: šípky, petang, kroket, hod na basketbalový kôš, kop na malú bránku,

Príjemným spestrením boli obľúbení muzikanti páni J.Večerek a F. Bartoš s ktorými sme si schuti zaspievali a tí odvážnejší aj zatancovali.

POĎAKOVANIE patrí, všetkým, ktorí pomohli pri organizácii a zabezpečení: vedeniu 4. ZŠ Zarevúca Ružomberok, výboru KDDC a ich skvelým pomocníkom.

Viac fotočiek nájdeš TU

Videjko nesmie chýbať:

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.